Wat is het Vlaamse Ardennen Criterium ?
Het Vlaamse Ardennen Criterium wil een overzicht geven van de meest regelmatige lopers gedurende 7 wedstrijden in de Vlaamse Ardennen gedurende 1 jaar, waarbij 7 wedstrijden zullen worden opgenomen.
De afstand die meetelt voor het criterium zal op voorhand meegedeeld worden. De som van de 5 beste resultaten van elke deelnemer bepalen het eindresultaat. Het klassement wordt opgemaakt voor 4 categorieën : Mannen tot 35 , mannen vanaf 35 , vrouwen tot 35 en vrouwen vanaf 35.
Zottegem Atletiek organiseert 1 van deze wedstrijden ‘Egmontloop’ en de afstand die zal meetellen zal normaal de middellange afstand zijn (5,4 km).
Meer uitleg, klassement, wedstrijden, … kan je terugvinden op de website van dit criterium: klik hier
PS: vergeet je niet in te schrijven op de nieuwsbrief als je op de hoogte wil blijven.